Onlar’da Sakarya MÜSİAD ailesine katıldı

MÜSİAD Sakarya Şubesi; bünyelerine yeni katılan üyeler için Yönetim ve Sektör Kurulu Başkanlarıyla tanışma ve rozet takma töreni düzenledi. Törende konuşan Başkan Coşkun; “Her zaman üyelerimiz ile birlikte ilimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi. Yaşar COŞKUN: “Ailemize hoş geldiniz. Hayırlı Olsun” Üye sayılarını artıran MÜSİAD Sakarya Şubesi; bünyelerine yeni katılan üyeler için […]

 Onlar’da Sakarya MÜSİAD ailesine katıldı

07.03.2017 - 13:46

Güncelleme : 07.03.2017 - 13:46

MÜSİAD Sakarya Şubesi; bünyelerine yeni katılan üyeler için Yönetim ve Sektör Kurulu Başkanlarıyla tanışma ve rozet takma töreni düzenledi. Törende konuşan Başkan Coşkun; “Her zaman üyelerimiz ile birlikte ilimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yaşar COŞKUN: “Ailemize hoş geldiniz. Hayırlı Olsun”
Üye sayılarını artıran MÜSİAD Sakarya Şubesi; bünyelerine yeni katılan üyeler için Yaşar Coşkun Başkanlığı’nda Şen Otel’de Yönetim ve Sektör Kurulu Başkanlarıyla tanışma ve rozet takma töreni düzenledi. Törende konuşan başkan Coşkun; “Her zaman üyelerimiz ile birlikte ilimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi. Ocak ayı içerisinde 17. Olağan Genel Kurulu’nun gerçekleştiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Yaşar Coşkun’un 6. Dönem Şube Başkanı seçilmesiyle birlikte 2 ay gibi geçen sürede birçok faaliyete imza attı ve üye sayısını artırmaya devam etti.

COŞKUN: “Sakarya MÜSİAD istihdam
seferberliği büyük katkı sağlıyor…”
MÜSİAD Sakarya Şube Ailesine yeni katılan; Necmettin Kırık, Necdet Murat Yıldırım, İsmail Uğur Dündar, Veysel Gürsel, Halil Meğreli, Ahmet Özgedik, Osman Ayar, Vedat Ender Tuna, Kaya Mehmet Yağcı, Cevdet Koç, Vural Tutkun, Recai Sandıkçı, Mehmet Atunbudak, Ahmet Zahit Dizdar, Alican Sak, Fatih Ok, Lokman İçöz, Necmettin Koçak, Gökhan Tiryaki ve Sinan Karabaş’a üyelik rozetleri takan Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; “Ailemize hoş geldiniz. Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. Başkan Coşkun; “Her zaman üyelerimiz ile birlikte ilimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu İstihdam Seferberliği için MÜSİAD Sakarya Şubesi üyeleri, personel alarak, seferberliği büyük katkı sağlamaktadır” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın