Arifiye Adliye ve Ahmediye Mahallelerinde Halk Toplantıları

Kaymakamımız  Adem Yazıcı başkanlığında Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb.Hamit Gençay Taşdemir ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Süleyman Genç’in katılımlarıyla İlçemiz Adliye ve Ahmediye Mahallelerimizde halk toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda; başta güvenlik, sağlık, eğitim, mahalli hizmetler olmak üzere çeşitli konularda vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetleri değerlendirildi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Son derece […]

 Arifiye Adliye ve Ahmediye Mahallelerinde Halk Toplantıları

08.03.2017 - 12:13

Güncelleme : 08.03.2017 - 12:13

Kaymakamımız  Adem Yazıcı başkanlığında Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb.Hamit Gençay Taşdemir ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Süleyman Genç’in katılımlarıyla İlçemiz Adliye ve Ahmediye Mahallelerimizde halk toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda; başta güvenlik, sağlık, eğitim, mahalli hizmetler olmak üzere çeşitli konularda vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetleri değerlendirildi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Son derece faydalı olan toplantıların devamına, alınan kararların takibi ve sonuçlandırılması hususunda gerekli çalışmaların yapılmasına karar verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın