Vali Coş’a “Yeşilay Haftası” Ziyareti

Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır ve yönetim kurulu üyeleri, “Yeşilay Haftası” nedeni ile Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti. Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yeşilay Haftası” etkinlikleri ve Cemiyetin çalışmaları hakkında Vali Coş’a bilgi vererek Yeşilay kokardını takan Başkan Kıcır, zararlı alışkanlıklarla mücadele ve toplumu bilinçlendirme konusundaki çalışmalarına desteklerinden dolayı […]

 Vali Coş’a “Yeşilay Haftası” Ziyareti

08.03.2017 - 12:39

Güncelleme : 08.03.2017 - 12:39

Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır ve yönetim kurulu üyeleri, “Yeşilay Haftası” nedeni ile Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yeşilay Haftası” etkinlikleri ve Cemiyetin çalışmaları hakkında Vali Coş’a bilgi vererek Yeşilay kokardını takan Başkan Kıcır, zararlı alışkanlıklarla mücadele ve toplumu bilinçlendirme konusundaki çalışmalarına desteklerinden dolayı da teşekkür etti.

Sağlıklı bir toplumun oluşmasında çocuklar ve gençler başta olmak üzere bütün bireylerin öncelikle zararlı maddelere ulaşmasının önlenmesi gerektiğini ifade eden Vali Coş, bu hususta kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sivil toplum kuruluşlarımızın koordine bir şekilde çalıştığını ve bu konuyla alakalı çalışmaların da kararlılıkla sürdürüleceğini bildirdi.

Yeşilay Cemiyeti’nin zararlı alışkanlıklarla mücadele konusundaki çalışmalarını takdir ettiğini söyleyen Vali Coş, Yeşilayın Okullarda daha etkin olması hususunda Başkan Kıcır ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber çalışacaklarını belirtip, başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın