Türk Kadınlar Birliğinden Vali Coş’a “Dünya Kadınlar Günü” Ziyareti

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve yönetim kurulu üyeleri “Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti. Toplum yararına çalışan bir dernek olduklarını belirten Başkan Yağan, amaçlarının kadınların ve çocukların sorunlarını dile getirerek çözüm bulunmasını sağlamak olduğunu, bu hususlarda kendilerine her daim destek verdikleri için Vali Coş’a teşekkür etti. Alanında […]

 Türk Kadınlar Birliğinden Vali Coş’a “Dünya Kadınlar Günü” Ziyareti

09.03.2017 - 17:40

Güncelleme : 09.03.2017 - 17:40

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve yönetim kurulu üyeleri “Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti.

Toplum yararına çalışan bir dernek olduklarını belirten Başkan Yağan, amaçlarının kadınların ve çocukların sorunlarını dile getirerek çözüm bulunmasını sağlamak olduğunu, bu hususlarda kendilerine her daim destek verdikleri için Vali Coş’a teşekkür etti.

Alanında en eski ve öncü çalışmalar yapmış bir STK olarak Türk Kadınlar Birliği’nin diğer kurumlara da yol gösterip ışık tutarak topluma yönelik hizmetlerini sürdüreceğine emin olduğunu söyleyen Vali Coş, “Kadınların doğasında var olan vicdan, merhamet gibi önemli değerlerin toplumda daha çok yaygınlaşmasıyla, hayatımızdaki birçok sorunun aşılacağına inanıyorum. Kadınların toplum hayatında daha etkin ve daha güçlü olması gerektiği kanaatindeyim. Dernek olarak toplum yararına yapacağınız bütün çalışmaları Devlet ve Milletçe daima destekleyeceğiz” dedi.

Ziyarete katılan kadınların “Dünya Kadınlar Günü”nü kutlayarak kendilerine karanfil hediye eden Vali Coş, Başkan Yağan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında da başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın