Sinmez Ailesi Kaybolan Köpeği ‘LENİ’yi Arıyor

İlçemiz Arifiye merkezde ikamet eden Murat-Nurçin Sinmez çifti ‘LENİ’ adlı köpeklerini arıyor.Bir haftadan beri ev köpeği LENi’ye ulaşamadığını belirten Sinmez ailesi köpeklerinin çalınmasından şüpheleniyor. Nurçin Sinmez;’Köpeğim çalındı. Bulunması için lütfen Sakarya’da ki arkadaşlarım paylaşalım. Adı leni, dişi, koyu pembe tasmasi var.Orta ırk, arka ayağında sekel var koşarken havada tutuyor.Buluna teşekkür amaçlı ödül verilecektir.’mesajını paylaştı. Haber […]

 Sinmez Ailesi Kaybolan Köpeği ‘LENİ’yi Arıyor

10.03.2017 - 19:43

Güncelleme : 10.03.2017 - 19:43

İlçemiz Arifiye merkezde ikamet eden Murat-Nurçin Sinmez çifti ‘LENİ’ adlı köpeklerini arıyor.Bir haftadan beri ev köpeği LENi’ye ulaşamadığını belirten Sinmez ailesi köpeklerinin çalınmasından şüpheleniyor.

Nurçin Sinmez;’Köpeğim çalındı. Bulunması için lütfen Sakarya’da ki arkadaşlarım paylaşalım. Adı leni, dişi, koyu pembe tasmasi var.Orta ırk, arka ayağında sekel var koşarken havada tutuyor.Buluna teşekkür amaçlı ödül verilecektir.’mesajını paylaştı.

Haber sitemize de ulaşan Murat-Nurçin Sinmez çifti köpeğin bulunması için destek  istedi.Köpeği görenler aşağıda yazılı telefon numarası ile irtibat kurabilirler.

0541 795 83 50

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın