Çanakkale Şehitlerini Anma Karate Turnuvası Yapıldı

Çanakkale Şehitlerini anma Karate il turnuvası bugün yapıldı.Arifiye Belediyesi İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile birlikte Çanakkale Şehitlerini anma Karate turnuvası bugün Serdivan spor salonunda Sakarya ilinden 600 civarında  kareteci sporcuların katılımı ile yapıldı. Arifiye Belediyesinin destekleri ile yapılan turnuvada minik, yıldız ve ümitler kategorisindeki sporcular ile mücadele etti. Turnuvaya Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, […]

 Çanakkale Şehitlerini Anma Karate Turnuvası Yapıldı

11.03.2017 - 22:54

Güncelleme : 12.03.2017 - 12:07

Çanakkale Şehitlerini anma Karate il turnuvası bugün yapıldı.Arifiye Belediyesi İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile birlikte Çanakkale Şehitlerini anma Karate turnuvası bugün Serdivan spor salonunda Sakarya ilinden 600 civarında  kareteci sporcuların katılımı ile yapıldı.

Arifiye Belediyesinin destekleri ile yapılan turnuvada minik, yıldız ve ümitler kategorisindeki sporcular ile mücadele etti.

Turnuvaya Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Gençlik hizmetleri ve Spor il Müdürü Fatih Çelikel, SASKF başkanı Yaşar Zımba, Arifiye ilçe müdürü Sebahattin Karakoç, SASKF başkan yardımcısı Recep Odabaş anlamlı turmuvayaa katılarak sporcuların madalyalarını takdim ettiler.

Arifiye belediyesi sponsorluğu, Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü organizasyonunda Çanakkale şehitlerini anma Karate il turnuvamızı 600 civarında sporcunun katılımı ile ilgili tamamladık.

Tayfun Kobaş;’Desteklerinden dolayı Arifiye belediye başkanımız, il müdürümüz ve SASKF başkanımıza mensubu olduğum camiam adına teşekkür ediyorum.’dedi.

Arifiyeli Karateciler de organizasyon da kazandıkları 7 altın, 5 gümüş ve 10 bronz madalya ile damga vurdu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın