Gençler İstiklal için bir aradalar

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü , Milli Türk Talebe Birliği ve Anadolu Mektebi Okuma grubunun ortaklaşa düzenledikleri İstiklal Marşı’nın kabulünün 96 Yılı, Ofis Sanat Merkezi’ndeki panelde kutlandı. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına panele Gençlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Çokan, Milli Türk Talebe Birliği İl Başkanı Talha İbil ve Anadolu Okuma […]

 Gençler İstiklal için bir aradalar

12.03.2017 - 13:18

Güncelleme : 12.03.2017 - 13:18

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü , Milli Türk Talebe Birliği ve Anadolu Mektebi Okuma grubunun ortaklaşa düzenledikleri İstiklal Marşı’nın kabulünün 96 Yılı, Ofis Sanat Merkezi’ndeki panelde kutlandı.
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına panele Gençlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Çokan, Milli Türk Talebe Birliği İl Başkanı Talha İbil ve Anadolu Okuma Grubunda yer alan Üniversite öğrencileri ile Gençler katıldı.
İstiklal Şairini istikbale taşımak için mücadele eden gençler panele ilgi gösterdiler. Panelde Anadolu Mektepleri Okuma Grubunda yer alan Sakarya Üniversitesi Öğrencilerinden Mevlüde Usta, İnsanca yaşamak başlıklı konuyu, Kübra Özcan Mehmet Akif’in ideal toplum tasavvuru başlıklı konuyu, Ebru Sucu , Edebi ve ebedi İstiklal başlıklı konuyu, Cemil Meriç Lisesi öğrencisi Dilara Selçuk ise Asım’ın nesli başlıklı konuyu anlattı. Panelin sonunda Milli Türk Talebe Birliği İl Başkanı Talha İbil, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne desteklerinden dolayı Gençlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Çokan’a kitap hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın