BAKAN MÜEZZİNOĞLU SAKARYA’DA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu  Serdivan’da Balkan,Rumeli göçmen vatandaşlar ve STK’lar ile bir araya geldi.buluşmasındayız. Bakan Mehmet Müezzinoğlu konuşmasında CHP liderine yüklendi. “2007 yılı yüzde 47 ol almışız. Cumhuriyet Halk Partisi o gün nerede durdu. AK Parti kapansa da meydan bana kalsa. Sen nasıl Atatürkçüsün ya. Atatürk bu millete inanarak, güvenerek bağımsızlık mücadelesini […]

 BAKAN MÜEZZİNOĞLU SAKARYA’DA

13.03.2017 - 14:07

Güncelleme : 14.03.2017 - 17:32

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu  Serdivan’da Balkan,Rumeli göçmen vatandaşlar ve STK’lar ile bir araya geldi.buluşmasındayız.

Bakan Mehmet Müezzinoğlu konuşmasında CHP liderine yüklendi. “2007 yılı yüzde 47 ol almışız. Cumhuriyet Halk Partisi o gün nerede durdu. AK Parti kapansa da meydan bana kalsa. Sen nasıl Atatürkçüsün ya. Atatürk bu millete inanarak, güvenerek bağımsızlık mücadelesini yaptı. Sen milletten korkuyorsun ve cumhuriyet elden gidecek diye milleti kandırmaya çalışıyorsun. Laiklik elden gidiyor diye milleti korkutmaya çalışıyorsun. Bu salonda laiklikle ilgili sorun var mı, Sakarya’da laiklikle alakalı sorun var mı yok. O zaman neden korkuyorlar çünkü vesayet odakları onlara öyle talimat veriyor da ondan. Son 10 gündür diyor ki artık hakem millettir. Milletimizi hakemlik yapacak. Günaydın beyefendi günaydın. Biz 2001’den beri, siyasette olduğumuz günden beri hep milletin hakemliği ile geldik. Sen milletin hakemliğinden korktun. Anayasa mahkemelerine sen gittin, 411 milletvekilliğini üniversitelerde başörtüsü yasağının kaldırılmasıyla ilgili düzenlemeyi anayasa mahkemesine götürdün ya. Sen milletten korkmaya devam et. Biz millette yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın