SAKARYA DA BİR GRUP DADAŞ BİLECİK’TE

Sakarya da Bir grup Dadaş Platformu üyeleri Bilecik Erzurumlular Derneği, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yılı kapsamında düzenlediği programa katıldılar. Başkan Lütfi Akyüz’ün daveti ile Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunu 99. yılı etkinliklerinde hemşerilerinin yanında yer alan ”KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç,Emekli Bankacı Özcan Kuşdili,Erenler Tapu Müdürlüğünden Yunus Arlı,Arifiye ilçemizden Mon Medya Ajans […]

 SAKARYA DA BİR GRUP DADAŞ BİLECİK’TE

13.03.2017 - 15:18

Güncelleme : 13.03.2017 - 19:37

Sakarya da Bir grup Dadaş Platformu üyeleri Bilecik Erzurumlular Derneği, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yılı kapsamında düzenlediği programa katıldılar.

Başkan Lütfi Akyüz’ün daveti ile Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunu 99. yılı etkinliklerinde hemşerilerinin yanında yer alan ”KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç,Emekli Bankacı Özcan Kuşdili,Erenler Tapu Müdürlüğünden Yunus Arlı,Arifiye ilçemizden Mon Medya Ajans Sahibi Nuri Tokyürek,Kuzuluk Kaplıca Evleri’nden Mehmet Taştan”bu kahramanlık gününde Bilecik’te ki hemşerileri ile acıya ve sevince birlikte ortak odular.

Şeyh Edebali Kültür Merkezinde düzenelen Programda konuşan, Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Lütfi Akyüz,”Dadaşların devletinin emrinde milletinin yanında olduğunu”söyledi.

Programa Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir, Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Karayiğit, Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Can, İl Müftüsü Necati Akkuş ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın yapıldığı salonda “Dadaşlar milletinin emrinde, devletinin yanında” pankartı ise dikkat çekerken, davetliler tarafından büyük takdir topladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda konuşmalar ile devam etti. Konuşmaların ardından sanatçılar Köksal Beyaz, Mustafa Aydın ve Beyzade Aslan seslendirdikleri birbirinden güzel türkülerle geceye renk kattı. Programda ayrıca şiirlerde okunurken Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Lütfi Akyüz, dadaşların devletinin emrinde milletinin yanında olduğunu bizzat ifade ederek, programa katılanlara teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın