Arifiye’de Şehit ve Gazi Ailelerimiz Yalnız değiller…

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanımız  İsmail Karakullukçu şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız 1974 yılında Kıbrıs’ta gazi olan Mahmut Koç ve ailesine, 1998 yılında Şırnak İlinde şehit düşen Jandarma Er Fatih Kara’nın babası Ali Fikri Kara ve ailesine, 2000 yılında Tunceli İlinde şehit […]

 Arifiye’de Şehit ve Gazi Ailelerimiz Yalnız değiller…

15.03.2017 - 12:56

Güncelleme : 15.03.2017 - 12:56

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanımız  İsmail Karakullukçu şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız 1974 yılında Kıbrıs’ta gazi olan Mahmut Koç ve ailesine, 1998 yılında Şırnak İlinde şehit düşen Jandarma Er Fatih Kara’nın babası Ali Fikri Kara ve ailesine, 2000 yılında Tunceli İlinde şehit düşen Komando Er Barış Kaplan’ın babası Harp. Mal. Gaz. Şeh. Dul ve Y. Dern. Başkanı Hayrettin Kaplan ve ailesine ziyaretlerde bulundular.

Kaymakamımız ziyaretlerinde; şehitlerimiz ve gazilerimizin bu vatanın varlık sebebi olduklarını, vatanımızın şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde var olduğunu, şehit ailelerimizin, vatanımıza, devletimize, şehitlerimizin emaneti olduklarını ve bu emanete kanımızın son damlasına kadar sahip çıkacağımızı dile getirdi.

Şehit ailelerimizde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın