BAŞKAN KARAKULLUKÇU VE ARİFİYE AK PARTİ GECEYİ GÜNDÜZE KATTI

Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı yağan yağmur ve soğuk havaya rağmen yeni anayasa değişikliğinde niçin ‘EVET’ denilmesi gerektiğini anlatmak için gece ve gündüz hiç durmadan mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Perşembe günü Cumhurbaşkanımızın Sakarya Programı için de vatandaşları mitinge davet eden teşkilat yöneticileri referandum sürecini de yüz yüze değerlendiriyorlar. İlçe teşkilatı ve Belediye Başkanımız Ismail Karakullukçu […]

 BAŞKAN KARAKULLUKÇU VE ARİFİYE AK PARTİ  GECEYİ GÜNDÜZE KATTI

15.03.2017 - 12:34

Güncelleme : 15.03.2017 - 12:35

Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı yağan yağmur ve soğuk havaya rağmen yeni anayasa değişikliğinde niçin ‘EVET’ denilmesi gerektiğini anlatmak için gece ve gündüz hiç durmadan mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Perşembe günü Cumhurbaşkanımızın Sakarya Programı için de vatandaşları mitinge davet eden teşkilat yöneticileri
referandum sürecini de yüz yüze değerlendiriyorlar.

İlçe teşkilatı ve Belediye Başkanımız Ismail Karakullukçu ile Hanlıköy Mahallesinde vatandaşı Cumhurbaşkanımızın katılacağı Sakarya Mitingine davet eden teşkilat,vatandaşların ‘EVET’ yönünde tecihlerinin olduğunu görmeleri kendilerini ziyadesiyle mennun ediyor.
Dün gece ki çalışmaya Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ve İlçe Teşkilatından Veysel Ünlü,Cebrail Cengiz,Mehmet Erhan Çetin,Mehmet Ayvaz,Murat Topal, Naim Yakut,Ali Bilgin,Nuri Yavaş, ve partililer katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın