Sakarya Cumhurbaşkanını karşılamaya hazır

Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip ERDOĞAN bugün Saat:15:00 de Sakarya Demokrasi Meydanında 118 projenin açılış programında Sakaryalılar ile buluşuyor.Sakarya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programında çevre illerden takviye gelen bin 400 polisle birlikte toplam 2 bin 500 polis görev yapacak. Vali Hüseyin Avni Coş;”Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız bugün Sakaryamıza teşrif ediyor, 118 projenin toplu açılış töreni yapılacak.”mesajını yayınladı. Sakarya […]

 Sakarya Cumhurbaşkanını karşılamaya hazır

16.03.2017 - 12:56

Güncelleme : 16.03.2017 - 12:59

Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip ERDOĞAN bugün Saat:15:00 de Sakarya Demokrasi Meydanında 118 projenin açılış programında Sakaryalılar ile buluşuyor.Sakarya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programında çevre illerden takviye gelen bin 400 polisle birlikte toplam 2 bin 500 polis görev yapacak.
Vali Hüseyin Avni Coş;”Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız bugün Sakaryamıza teşrif ediyor, 118 projenin toplu açılış töreni yapılacak.”mesajını yayınladı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’da, 16 Mart Perşembe günü Demokrasi Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek toplu açılış töreniyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sakarya’nın bu önemli güne hazır olduğunu belirten Toçoğlu, “Yarın Sakaryamızın gurur günü! Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediyemizin 384 Milyon TL değerindeki 43 eserinin açılışı için Sakaryalı kardeşlerimizle buluşacak. Sakarya Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazır.”

 

Sakarya hazır
“Sakaryamız her zaman davasının yanında olarak, Cumhurbaşkanımıza desteğini göstermiştir. 16 Nisan referandumu öncesinde de Cumhurbaşkanımızın huzur buluyorum dediği şehrimizden güçlü bir moral vermeliyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızı bu yolda yalnız bırakmayacağız. Sakarya olarak yanında olduğumuzu göstereceğiz. İnşallah yarın saat 15.00’da Demokrasi Meydanı’nda 16 ilçemiz, kadınlarımız, gençlerimiz, hemşerilerimizle Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız.” dedi.

Cumhurbaşkanımız Sayin Recep Tayyip ERDOĞAN  programına tüm  Arifiye Halkı davet edildi.
İlçemizdeki Mahallerimizden programa  araçlar kaldırılıyor.
ADARAY ise bugün 12:00 den sonra ücretsizdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın