Sakarya MÜSİAD Sektör Kurulları projelerini anlattı

MÜSİAD Sakarya Şubesi, oluşturduğu Sektör Kurulları Başkanlarını belirledi. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun ve Sektör Kurullarından Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu Başkanlığı’nda bir araya gelen MÜSİAD Sektör Kurul Başkanları, ilk dayanışma toplantısını Şen Otel’de gerçekleştirerek, planlanan projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. İşte Sakarya MÜSİAD’ın Sektör Kurulu […]

 Sakarya MÜSİAD Sektör Kurulları projelerini anlattı

16.03.2017 - 12:06

Güncelleme : 16.03.2017 - 12:06

MÜSİAD Sakarya Şubesi, oluşturduğu Sektör Kurulları Başkanlarını belirledi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun ve Sektör Kurullarından Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu Başkanlığı’nda bir araya gelen MÜSİAD Sektör Kurul Başkanları, ilk dayanışma toplantısını Şen Otel’de gerçekleştirerek, planlanan projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

İşte Sakarya MÜSİAD’ın Sektör Kurulu Başkanları
İlk toplantılarını gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Şubesi Sektör Kurulları Başkanları şu isimlerden oluştu: Sektör Kurulları Komisyon ve İş Geliştirme Sektör Kurulu Başkanı İsmail Koç. Dayanıklı Tüketim ve Mobilya Sektör Kurulu Başkanı Ramazan Çokal. Enerji, Metal Maden, Kimya Plastik ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanı Ali Koç. Gıda ve Tarım Sektör Kurulu Başkanı Alican Sak. Hizmet, Basım, Yayın Medya, Bilişim Sektör Kurulları Başkanı Baki Demir. İnşaat Sektör Kurulu Başkanı Necmi İbil. Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Adem Tok. Makine ve Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı Semih Kar. Tekstil ve Deri Sektör Kurulu Başkanı Fatih Mercan.

Başkanlar projelerini anlattılar
Başkanlar, toplantı sonrası ise aldıkları kararları başlıklarla şöyle sıraladı: “Sektör Kurulları; Sakarya’da kendi sektörleri ile alakalı projeler üretecek. Sektörleriyle ilgili sorunları tespit edilerek, çözüm yolları aranacak. Sektörler arası iç ve dış ticaret geliştirilecek.
Sektörler kendi dinamikleri oluşturarak, etki alanı yaratacaklar. Sonuç odaklı çalışacaklar. Birbirleriyle dayanışmayı artıracak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın