Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya’lı Şampiyonlarla birlikteliği

Cumhurbaşkanımızn dünkü Sakarya ziyaretinde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ile birlikte , Valilikte yapılan ödül töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sakarya’lı şampiyonları tanıttı. 2016 yılında Dünya ve Avrupa’da yapılan müsabakalara katılarak , milli takım ve ilimiz adına derece yapan sporcuların ödül töreninde şampiyonlarla yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Erdoğan , […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya’lı Şampiyonlarla birlikteliği

17.03.2017 - 15:45

Güncelleme : 17.03.2017 - 15:45

Cumhurbaşkanımızn dünkü Sakarya ziyaretinde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ile birlikte , Valilikte yapılan ödül töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sakarya’lı şampiyonları tanıttı.
2016 yılında Dünya ve Avrupa’da yapılan müsabakalara katılarak , milli takım ve ilimiz adına derece yapan sporcuların ödül töreninde şampiyonlarla yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Erdoğan , sporculara hediye vererek, başarılarının devamını diledi.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya’lı şampiyonlar ile yakın ilgisinden dolayı , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın