MİLLETVEKİLİ ALİ İHSAN YAVUZ ARİFİYE’DE ‘EVET’İ ANLATTI

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz bugün ilçemiz Arifiye’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek referandum çalışmalarına katıldı.Arifiye Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekli Yavuz, parti yöneticileri ile bir süre görüştü.İlçe SKM Proğramı Kapsamında Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un Katılımı ile İlçe Teşkilatında toplanıldı.   Milletvekili Ali İhsan Yavuz Resmi kurumlar İlçe Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü […]

 MİLLETVEKİLİ ALİ İHSAN YAVUZ ARİFİYE’DE ‘EVET’İ ANLATTI

17.03.2017 - 18:15

Güncelleme : 17.03.2017 - 20:08

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz bugün ilçemiz Arifiye’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek referandum çalışmalarına katıldı.Arifiye Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekli Yavuz, parti yöneticileri ile bir süre görüştü.İlçe SKM Proğramı Kapsamında Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un Katılımı ile İlçe Teşkilatında toplanıldı.

 

Milletvekili Ali İhsan Yavuz Resmi kurumlar İlçe Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü ve Sevgi evlerini ziyaret etti.

Arifbey,Hanlı,Fatih,Neviye ve Cumhuriyet Mahallelerine ziyarette bulunup Cumhurbaşkanlığı Hükümet Programı hakkında vatandaşı bilgilendiren Milletvekili Ali İhsan Yavuz,İlçe Kadın Kolları ile sandık bazlı ev toplantılarına da katılarak  burada hanımlara ‘EVET’i anlattı.

Şehid Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası  Hoca Asım Safitürk’ü de unutmayan Yavuz,Şehidimizin babasınıda ziyaret ederek hayır duasını aldı.

Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a ziyaretlerinde  İlçe Başkanı Ethem ÇINAR,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,İlçe Yöneticileri,Veysel Ünlü,Yusuf Yavuz,Mehmet Erhan Çetin,Ali Bilgin katıldı.Ak Parti İlçe Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarıda eşlik etti.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın