Arifiye’nin Şehid Ailelerine ziyaretler devam ediyor

Kaymakamımız  Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamdaKaymakamımız ve Belediye Başkanımız 2015 yılında Edirne İlinde şehit düşen Piyade Er Mustafa Turul’un annesi Döne Turul ve ailesine, 1977 yılında İstanbul İlinde şehit düşen Polis Memuru Süleyman Şahin’in eşi Ayşe Şahin ve ailesine, daha sonra 1984 […]

 Arifiye’nin Şehid Ailelerine ziyaretler devam ediyor

20.03.2017 - 12:48

Güncelleme : 20.03.2017 - 12:49

Kaymakamımız  Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamdaKaymakamımız ve Belediye Başkanımız 2015 yılında Edirne İlinde şehit düşen Piyade Er Mustafa Turul’un annesi Döne Turul ve ailesine, 1977 yılında İstanbul İlinde şehit düşen Polis Memuru Süleyman Şahin’in eşi Ayşe Şahin ve ailesine, daha sonra 1984 yılında Şırnak İlinde şehit düşen Jandarma Er Hamza Budak’ın annesi Rahime Budak ve ailesine ziyaretlerde bulundular.

Kaymakamımız ziyaretlerinde; hepimiz adına devletimize, milletimize, ülkemizin bekasına, ay yıldızlı bayrağımıza yönelen her türlü hain girişim karşısında çocuklarınız, evlatlarınız, eşleriniz bu toprakları kanlarıyla sulayarak bu toprakları bizlere vatan yaptılar, sizleri ve bu vatani bize emanet ettiler. Biz de tüm kamu yöneticileri olarak, Türkiye Cumhuriyeti devletimizin 80 milyonun her bir neferi olarak şehitlerimizin o Manevi mirasına ve onların bize emaneti olan şehitlerimizin yakınlarına, gazilerimizin yakınlarına ve gazilerimize her türlü imkânla birlikte, maddi ve manevi destekle birlikte şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olduklarını dile getirdiler.

Şehit ailelerimizde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın