BAHÇESİNDE Kİ ELEKTRİK DİREKLERİNE ÇÖZÜM BEKLİYOR!

Arifiye ilçesi Kışlaçay Mahallesi’nde yapılan elektrik hat çalışması Bir ay önce Sona erdi Ancak Kışlaçay Mahallesi Halkından Tekin Alşan’ın bahçesinde iki adet eski Beton Direk yere yıkılmış şekilde unutuldu. Tekin Alşan;’Kışlaçay mahallesinde yeni yapılan elektrik hattı ve direk yenileme çalışmaları 1 ay önce sona erdi. Eski elektrik direkleri SEDAŞ firması tarafından hanenin duvarına zarar verir […]

 BAHÇESİNDE Kİ ELEKTRİK DİREKLERİNE ÇÖZÜM BEKLİYOR!

21.03.2017 - 12:04

Güncelleme : 21.03.2017 - 12:05

Arifiye ilçesi Kışlaçay Mahallesi’nde yapılan elektrik hat çalışması Bir ay önce Sona erdi Ancak Kışlaçay Mahallesi Halkından Tekin Alşan’ın bahçesinde iki adet eski Beton Direk yere yıkılmış şekilde unutuldu.
Tekin Alşan;’Kışlaçay mahallesinde yeni yapılan elektrik hattı ve direk yenileme çalışmaları 1 ay önce sona erdi. Eski elektrik direkleri SEDAŞ firması tarafından hanenin duvarına zarar verir diye yere betonun demirleri kesilmeden yatırıldı. Mahallemiz muhtarı ve çalışanlara sürekli söylüyorum Bu direkleri bahçemden ne alan var ne soran var gerekli mercilerin bu işe el atmasını istiyorum bekliyorum’ diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın