CHP ARİFİYE İLÇE ROMAN MAHALLESİNDE ‘HAYIR’ ÇALIŞMASINDA

CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent ve Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar ve yönetim kurulu üyeleri bugün İzmir Milletvekili Özcan PURÇU ile birlikte ilçe sınırlarımız içinde bulunan Roman vatandaşların da yaşadığı Sakarya Mahallesi’nde referandum öncesi ‘hayır’ oyu için çalışma yaptılar. CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ziyaretlerle ilgili,’İzmir milletvekilimiz Özcan […]

 CHP ARİFİYE İLÇE ROMAN MAHALLESİNDE ‘HAYIR’ ÇALIŞMASINDA

21.03.2017 - 18:47

Güncelleme : 21.03.2017 - 18:47

CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent ve Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar ve yönetim kurulu üyeleri bugün İzmir Milletvekili Özcan PURÇU ile birlikte ilçe sınırlarımız içinde bulunan Roman vatandaşların da yaşadığı Sakarya Mahallesi’nde referandum öncesi ‘hayır’ oyu için çalışma yaptılar.
CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ziyaretlerle ilgili,’İzmir milletvekilimiz Özcan PURÇU ile CHP Arifiye ilçe başkanlığı olarak ilçe sınırları içinde bulunan Sakarya Mahallesi’nde en temel insan haklarından yoksun yüzlerce vatandaşımız yaşıyor.Onları ziyaret ettik. Barınma en temel insan hakkıdır.’mesajını verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın