IRMAK SOKAK SAKİNLERİ YOLLARINA ÇARE BEKLİYOR!

Arifiye İlçemiz Neviye  Mahallesi Irmak sokak sakinlerinin yolarındaki bozuk durum mahalle sakinlerini isyan ettirme noktasına getirdi.Mahalle sakinleri haber sitemize gönderdikleri fotoğraf ve bilgilerle dertlerine çare arayarak igililerden bir an önce çözüm bulmalarını bekliyorlar. Irmak sokakta ikamet eden mahalle sakinimiz;’Irmak sokakta bundan yaklaşık iki ay önce bir çalışma oldu.Su kanallarını taşmışdı yapdılar.Ben bu yoldan eve gidiyorum. […]

 IRMAK SOKAK SAKİNLERİ YOLLARINA ÇARE BEKLİYOR!

21.03.2017 - 13:09

Güncelleme : 21.03.2017 - 13:09

Arifiye İlçemiz Neviye  Mahallesi Irmak sokak sakinlerinin yolarındaki bozuk durum mahalle sakinlerini isyan ettirme noktasına getirdi.Mahalle sakinleri haber sitemize gönderdikleri fotoğraf ve bilgilerle dertlerine çare arayarak igililerden bir an önce çözüm bulmalarını bekliyorlar.
Irmak sokakta ikamet eden mahalle sakinimiz;’Irmak sokakta bundan yaklaşık iki ay önce bir çalışma oldu.Su kanallarını taşmışdı yapdılar.Ben bu yoldan eve gidiyorum. Kar zamanı taşdı bu yol ve ben bir buçuk ay hasta yatdım, bu yoldan dolayı hakkımı helal etmiyorum. Bu eşilen yolları kapatmazlarsa iki ay sonra yılanlar çıkacak koku olacak bir ay daha beklerim daha sonra büyük yerler şikayet edeceğim.’mesajını gönderdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın