MİLLETVEKİLİ RECEP UNCUOĞLU GÜNE ARİFİYE İLE BAŞLADI

Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu bugün güne Arifiye ilçemiz ile başladı.Arifiye Ak Parti İlçe teşkilatını ziyaret ile başlayan güne başlayan Uncuoğlu,Arifiye’de bir dizi ziyareetler gerçekleştirerek yeni Anayasa ile ilgili bilgilendirme toplantıları yaptı. İlçe Teşkilat binasında partililer ile görüşün Uncuoğlu’na 1000 yataklı hastanenin ilçemize yapılması ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı da ziyaret […]

 MİLLETVEKİLİ RECEP UNCUOĞLU GÜNE ARİFİYE İLE BAŞLADI

21.03.2017 - 13:41

Güncelleme : 21.03.2017 - 16:53

Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu bugün güne Arifiye ilçemiz ile başladı.Arifiye Ak Parti İlçe teşkilatını ziyaret ile başlayan güne başlayan Uncuoğlu,Arifiye’de bir dizi ziyareetler gerçekleştirerek yeni Anayasa ile ilgili bilgilendirme toplantıları yaptı.
İlçe Teşkilat binasında partililer ile görüşün Uncuoğlu’na 1000 yataklı hastanenin ilçemize yapılması ile ilgili bilgilendirme yapıldı.


Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı da ziyaret etti.

Arifiye’de sivil toplum kuruluşlarını ve esnafları da  ziyaret eden  Milletvekili Uncuoğlu Banaş Fabrikasında da incelemelerde bulunarak çalışanlar ile sohbet etti.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın