ŞEHİT AİLELERİ KYK’da buluştu

Sakarya Kredi Yurtlar kurumu Sabahattin Zaim Yurdun da Sakaryalı Şehitlerimizin isimleri salonlara verilmesi dolayısı ile düzenlenen programa şehit aileleri katıldı. Düzenlenen programda şehit aileleri ile biribirleri ile  tanışma fırsatı da buldu. Şehid kaymamakmımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Hoca Asım Safitürk’de düzenlelen programda günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Programı düzenleyen Sakarya KYK Müdürü […]

 ŞEHİT AİLELERİ KYK’da buluştu

23.03.2017 - 11:55

Güncelleme : 23.03.2017 - 11:55

Sakarya Kredi Yurtlar kurumu Sabahattin Zaim Yurdun da Sakaryalı Şehitlerimizin isimleri salonlara verilmesi dolayısı ile düzenlenen programa şehit aileleri katıldı.

Düzenlenen programda şehit aileleri ile biribirleri ile  tanışma fırsatı da buldu.
Şehid kaymamakmımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Hoca Asım Safitürk’de düzenlelen programda günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.


Programı düzenleyen Sakarya KYK Müdürü Arif Özsoy,Sabahattin Zaim Yurt Müdürü Paşa Odabaş programa katılan şehid ailelerimiz ile yakından ilgilendi.
İlçemizden Arifiye Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Ahmet Safitürk ve Belediye Meclis ÜyemizMehmet Erhan Çetin’de katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın