ARİFİYE KALAYCISPOR PUAN KAYBETTİ,LİDERLİĞİ KAYBETMEDİ

Sakarya Süper Amatör ligde Arifiye Kalaycıspor, Arifiye Kalaycı’da Adapazarıspor ile karşılaştı. Play-Off Grubu’nda üçüncü hafta mücadelesinde  Arifiye Kalaycıspor-Adapazarıspor ile 1-1 berabere kaldı. Arifiye Kalaycıspor, Adapazarıspor karşılaşmasında golleri Dk.28 Yalçın (Adapazarıspor), Dk.36 Burak Yener (Arifiye Kalaycıspor)adına kaydetti. Arifiye Kalaycıspor aldığı beraberlik ile puanını 7’ye çıkarırken rakibi karşısında puan kaybetti,liderliği kaybetmedi. Karşılaşmaya taraftarlar büyük ilgi gösterdi. T.C. […]

 ARİFİYE KALAYCISPOR PUAN KAYBETTİ,LİDERLİĞİ KAYBETMEDİ

26.03.2017 - 18:04

Güncelleme : 26.03.2017 - 18:04

Sakarya Süper Amatör ligde Arifiye Kalaycıspor, Arifiye Kalaycı’da Adapazarıspor ile karşılaştı. Play-Off Grubu’nda üçüncü hafta mücadelesinde  Arifiye Kalaycıspor-Adapazarıspor ile 1-1 berabere kaldı.

Arifiye Kalaycıspor, Adapazarıspor karşılaşmasında golleri Dk.28 Yalçın (Adapazarıspor), Dk.36 Burak Yener (Arifiye Kalaycıspor)adına kaydetti.

Arifiye Kalaycıspor aldığı beraberlik ile puanını 7’ye çıkarırken rakibi karşısında puan kaybetti,liderliği kaybetmedi.

Karşılaşmaya taraftarlar büyük ilgi gösterdi. T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcııs Hasan Ali Çelik ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ ve Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’te karşılaşmayı izledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın