AYHAN SEFER ÜSTÜN ARİFİYE ERZURUMLULAR DERNEĞİNDE

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün dün Anayasa değişikliği ile ilgili çalışmalarının bir bölümünü Akyazı ilçesinden sonra,ilçemiz Arifiye’de sürdürdü. İlçe Teşkilat binasını ziyaret eden Ayhan Sefer Üstün esnaf ziyaretleride gerçekleştirdi.İlçe merkezinde vatandaşlar ile hasbihal eden Ayhan Sefer Üstün  Arifiye Erzurumlular Derneğinide ziyaret etti, Dernek Başaknı Miktat Karagül ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı Ayhan Sefer […]

 AYHAN SEFER ÜSTÜN ARİFİYE ERZURUMLULAR DERNEĞİNDE

26.03.2017 - 11:29

Güncelleme : 26.03.2017 - 11:29

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün dün Anayasa değişikliği ile ilgili çalışmalarının bir bölümünü Akyazı ilçesinden sonra,ilçemiz Arifiye’de sürdürdü.
İlçe Teşkilat binasını ziyaret eden Ayhan Sefer Üstün esnaf ziyaretleride gerçekleştirdi.İlçe merkezinde vatandaşlar ile hasbihal eden Ayhan Sefer Üstün  Arifiye Erzurumlular Derneğinide ziyaret etti,

Dernek Başaknı Miktat Karagül ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı Ayhan Sefer Üstün dernek binasında yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi hakkında bilgilendirme yaptı.

Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’e ziyaretlerinde Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ve ve belediye meclis üyeleride eşlik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın