SGB,Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti

SGB Başkanı Zeki Aydıntepe’nin yanı sıra ziyarette SGB Kurucu Başkanı ve Marmara Gazeteciler Federasyonu (MGF) Başkanı Müjdat Çetin, yönetim kurulu üyeleri Salih Yalçıntaş, Ekrem Ürdüç, Semra Can, Ahmet Kaya, Betül Balcı, Safa Polat ve Gülhan Yılmaz ile Suat Beyenal yer aldı. SGB Başkanı Başkan Aydıntepe ziyarette yaptığı konuşmada, “Ziyaretimiz basına ve gazetecilere verdiğiniz önem nedeniyle […]

 SGB,Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti

27.03.2017 - 20:13

Güncelleme : 27.03.2017 - 20:13

SGB Başkanı Zeki Aydıntepe’nin yanı sıra ziyarette SGB Kurucu Başkanı ve Marmara Gazeteciler Federasyonu (MGF) Başkanı Müjdat Çetin, yönetim kurulu üyeleri Salih Yalçıntaş, Ekrem Ürdüç, Semra Can, Ahmet Kaya, Betül Balcı, Safa Polat ve Gülhan Yılmaz ile Suat Beyenal yer aldı. SGB Başkanı Başkan Aydıntepe ziyarette yaptığı konuşmada, “Ziyaretimiz basına ve gazetecilere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür mahiyetindedir. Derneğimizin yanı sıra meslektaşlarımıza verdiğiniz önem bizi mutlu ediyor. Bu mutluluğumuzu sizinle paylaşmak ve teşekkür etmek için buradayız” dedi.

Vali Coş, Sakarya’nın yanı sıra ülkenin geleceğine hizmet eden gazetecilere her konuda destek olmaya hazır olduğunu belirterek, “Medya bizim için son derece önemli. Yaptığınız görev hakikaten çok büyük önem arz ediyor. Sizlerde Sakaryamız da gerek yerel, gerek ulusal basın anlamında ülkemizin güzel geleceği için hizmet veriyorsunuz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın