Sakarya MÜSİAD Şubesi’nden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. MÜSİAD eğitimin yanında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; beraberindeki Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Erkan, Tekstil ve Deri Sektör Kurulu Başkanı Fatih Mercan ve Şube Müdürü Emre Ozan ile […]

 Sakarya MÜSİAD Şubesi’nden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret

29.03.2017 - 19:43

Güncelleme : 29.03.2017 - 19:43

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD eğitimin yanında
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; beraberindeki Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Erkan, Tekstil ve Deri Sektör Kurulu Başkanı Fatih Mercan ve Şube Müdürü Emre Ozan ile birlikte; Sakarya’ya yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerinde Töre’ye MÜSİAD’ı anlatarak, çalışmalar ve projeler hakkında bilgi veren Başkan Coşkun; MÜSİAD’ın eğitimle ilgili de birçok çalışmaya imza attıklarını ve atmaya de devam edeceklerini söyledi.

İş hayatına daha eğitimli kişiler
MÜSİAD’ın ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre; Sakarya’da faaliyete geçirmeyi planladıkları projeler ve eğitim seviyesini yükseltecek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sakarya’da okuyan tüm öğrencilerin, Allah’ın kendilerine bir emaneti olduğunu vurgulayan Töre; “Biz Milli Eğitim olarak, siz STK’larla ve işadamları ortak projeler yapabiliriz. Bununla ilgili Sakarya’da eğitim noktasında projelerimiz var. Sizlerden eğitimin kalkınması ve iş hayatına daha eğitimli kişiler yetiştirme noktasında desteğe ihtiyacımız olabilir” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın