TÜMSİAD Sakarya yönetimi Arifiye ilçesinde toplanacak

TÜMSİAD’da yoğun gündem.. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) iş dünyasına yönelik etkinliklerini yoğun gündemle sürdürüyor. İlçelerle birlikte haftalık olağan toplantısını bu hafta Ahmet Ölmez Başkanlığında Adana sofrasında gerçekleştiren TÜMSİAD yönetimi 06 Nisan Perşembe günü Arifiye ilçesinde toplanacak. TÜMSİAD’tan Üye ziyaretleri TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve şube genel sekreteri Ferhat Ateş bu hafta üye ziyaretlerinde […]

 TÜMSİAD Sakarya yönetimi Arifiye ilçesinde toplanacak

31.03.2017 - 15:15

Güncelleme : 31.03.2017 - 15:15

TÜMSİAD’da yoğun gündem.. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) iş dünyasına yönelik etkinliklerini yoğun gündemle sürdürüyor.
İlçelerle birlikte haftalık olağan toplantısını bu hafta Ahmet Ölmez Başkanlığında Adana sofrasında gerçekleştiren TÜMSİAD yönetimi 06 Nisan Perşembe günü Arifiye ilçesinde toplanacak.
TÜMSİAD’tan Üye ziyaretleri
TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve şube genel sekreteri Ferhat Ateş bu hafta üye ziyaretlerinde Hisar Hac ve Umre Malzemeleri sahibi Mehmet-Adnan Ay ile Metsa Güvenlik ve Kamera Sistemleri sahibi Mehmet Sait Çınar’ı işyerinde ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.
Diğer taraftan Kocaeli TÜMSİAD heyetini de kabul eden Ölmez, Sakarya Medya Derneği başkanı Mehmet Sağlam ile de görüşerek TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında bilgiler verdi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın