Arifiye’de Yılsonu Karne Sevinci

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle İlçemiz okullarındaki öğrenciler karnelerini aldı. Yaz tatilinin başlayacak olması ve karnelerini alacak olmaları dolayısıyla heyecan içinde bekleyen öğrencilere karnelerini dağıtan Sayın Kaymakamımız Adem Yazcı öğrencilerin sevinç ve heyecanına ortak oldu. İlçemiz Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu, Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu ve Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesinde düzenlenen karne dağıtım […]

 Arifiye’de Yılsonu Karne Sevinci

09.06.2017 - 13:49

Güncelleme : 09.06.2017 - 13:49

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle İlçemiz okullarındaki öğrenciler karnelerini aldı. Yaz tatilinin başlayacak olması ve karnelerini alacak olmaları dolayısıyla heyecan içinde bekleyen öğrencilere karnelerini dağıtan Sayın Kaymakamımız Adem Yazcı öğrencilerin sevinç ve heyecanına ortak oldu.

İlçemiz Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu, Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu ve Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesinde düzenlenen karne dağıtım törenlerine; Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay Gürbüz, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı, sınıflardaki öğrencilerle tek tek ilgilenerek karnelerini takdim etti ve tatilde bol bol kitap okumalarını isteyerek, öğrencilerden tatilde kitap okuma sözü aldı.

Karne dağıtım törenlerinde konuşma yapan Sayın Kaymakamımız;

“Eğitim ve öğretim yılı olarak başarılı bir yıl geçirdik. Arifiye eğitim ve öğretiminde akademik anlamda Sakarya’nın başarılı ilçelerinden birisi. Bizlerin bütün çabası öğrencilerimizin iyi bir eğitim alarak donanımlı, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yetişmesi içindir.

Eğitim Öğretim yılı boyunca öğrencilerimizin yanında olan, eğitim ve öğretimin sorunsuz bir şekilde süreklilik kazanmasında önemli bir rolü olan öğretmenlerimize, velilerimize ve bütün öğrencilerimize bir kez daha teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ayrıca bu hafta sonu, önümüzdeki hafta Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS) girecek olan tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun, iyi tatiller” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın