TOMBALA İLE MÜCADELE

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince; tombalı adı altında yasadışı kumar oynatıldığına dair alınan duyumlar ile ilgili istihbarat çalışmaları neticesinde; Karasu İlçesi Küçük Karasu Mahallesi Küçük Boğaz Mevkiinde bulunan bir işletmeye operasyon icra edilmiştir. İcra edilen bu faaliyette toplam (2620) adet tombala pulu ve (45) adet tombala kartı ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak iş yeri işletmecisi […]

 TOMBALA İLE MÜCADELE

09.06.2017 - 12:53

Güncelleme : 09.06.2017 - 12:53

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince; tombalı adı altında yasadışı kumar oynatıldığına dair alınan duyumlar ile ilgili istihbarat çalışmaları neticesinde; Karasu İlçesi Küçük Karasu Mahallesi Küçük Boğaz Mevkiinde bulunan bir işletmeye operasyon icra edilmiştir.
İcra edilen bu faaliyette toplam (2620) adet tombala pulu ve (45) adet tombala kartı ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak iş yeri işletmecisi hakkında adli soruşturma başlatılmıştır. (TCK.228/1 Kumar Oynatmaya Yer Temin Etmekten İşlem Yapılmıştır.)
Vatandaşlarımızın maddi manevi ve ailevi yönden sıkıntıya sokacak kumar oynama ve oynatmaya karşı Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından operasyonlara devam edilecek olup, duyarlı vatandaşlarımızın 156 Jandarma İmdat Hattına, kumar oynatıldığına dair ihbarları zamanında bildirmeleri mücadelemizdeki etkinliği artıracaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın