Esnafımız Sakarya’nın omurgasıdır

SESOB’un iftar programına katılan Başkan Toçoğlu, “Esnaflarımız bizim için çok değerli ve önemlidir. Sayın Cumhurbaşkanımız da her zaman ifade ediyor: Esnaf bu milletin omurgasıdır. İnşallah esnaflarımızla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlediği iftar programına katıldı. Özküm Restoran’da gerçekleştirilen iftar yemeğinde Başkan Toçoğlu’nun […]

 Esnafımız Sakarya’nın omurgasıdır

15.06.2017 - 15:27

Güncelleme : 15.06.2017 - 15:27

SESOB’un iftar programına katılan Başkan Toçoğlu, “Esnaflarımız bizim için çok değerli ve önemlidir. Sayın Cumhurbaşkanımız da her zaman ifade ediyor: Esnaf bu milletin omurgasıdır. İnşallah esnaflarımızla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlediği iftar programına katıldı. Özküm Restoran’da gerçekleştirilen iftar yemeğinde Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra SESOB Başkanı Hasan Alişan, Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, SESKOB Başkanı Ali Yılmaz, Sapanca Kaymakamı Ali Ada ve çok sayıda katılımcı yer aldı.

İşbirliğimiz sürecek
İftar programının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin gerçekleştirdiği iftar programına katıldık. Esnaflarımız bizim için çok değerli ve önemlidir. Sayın Cumhurbaşkanımız da her zaman ifade ediyor: Esnaf bu milletin omurgasıdır. Hamdolsun son yıllarda harika bir uyum yakaladık. Esnaf temsilcilerimizle bir araya geliyor, her konuyu konuşuyor, sorunlara çözüm arıyoruz. Bu birliktelik şehrimiz için de büyük bir anlam ifade ediyor. İnşallah önümüzdeki süreçte de bu birlikteliğimizi sürdürecek, esnaflarımızla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın