Adem YAZICI Arifiye Çocuk Evleri Sitesindeki Çocuklar ile Bayramlaştı

Kaymakamımız Adem Yazıcı Ramazan Bayramı sebebiyle Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklarla bayramlaştı. Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü yetkilileri ve koruma altında kalan çocuklarımız tarafından karşılanan Sayın Kaymakamımız çocuklarımızla tek tek bayramlaştı, çocuklarımıza çeşitli bayram hediyeleri verdi ve onlarla sohbet etti. Ziyarette konuşama yapan Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı, “ Bayramlar insanları bir araya getiren, bütünleştiren, […]

 Adem YAZICI Arifiye Çocuk Evleri Sitesindeki Çocuklar ile Bayramlaştı

23.06.2017 - 18:20

Güncelleme : 23.06.2017 - 18:20

Kaymakamımız Adem Yazıcı Ramazan Bayramı sebebiyle Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklarla bayramlaştı.

Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü yetkilileri ve koruma altında kalan çocuklarımız tarafından karşılanan Sayın Kaymakamımız çocuklarımızla tek tek bayramlaştı, çocuklarımıza çeşitli bayram hediyeleri verdi ve onlarla sohbet etti.

Ziyarette konuşama yapan Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı, “ Bayramlar insanları bir araya getiren, bütünleştiren, kaynaştıran günlerdir. İnşallah Ramazan Bayramı bu duyguların gelişmesine, sevgi, saygı ve hoşgörünün artmasına vesile olur. Bayram arifesinde burada siz yavrularımızla bir arada bulunmaktan duyduğum mutluluğu belirtmek istiyorum. Bayramlar birlikte olunca amacına ulaşır. Bayramlar, büyüklerimizle ve çocuklarımızla bayram olur.

Bizler, her zaman siz çocuklarımızın yanındayız ve sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Yıl içerisinde belli aralıklarla sizlerle bir araya gelme geleneğimizi devam ettiriyoruz. Çeşitli nedenlerle ailelerinizden uzak kalan ve Devletimizin himayesinde bulunan siz çocuklarımızla yakından ilgileniyoruz, sizlerin ihtiyaç duyduğu aile ortamını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu vesileyle hepinizin bayramını kutluyor, gözlerinizden öpüyorum.” dedi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette çocuklarımızın memnuniyeti ve hediyelerini almanın vermiş olduğu mutluluk gözlerinden okunuyordu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın