Öğretmen Okulu Mezunlarının Arifiye’de okulda buluşması

Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları,bu sene son mezunlarını vererek tarihin tozlu sayfaları arasına karışan ve artık tabelasını bile görmenin zor olduğu eski  adı ile Arifiye Öğretmen Okulunda dün bir araya geldiler.Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları derneğinin organize ettiği, yıllardır istikrarlı ve organize bir şekilde devam ettirilen mezunlar buluşmasına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da katıldı. Ülkemizin dört bir […]

 Öğretmen Okulu Mezunlarının Arifiye’de okulda buluşması

02.07.2017 - 18:36

Güncelleme : 02.07.2017 - 18:41

Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları,bu sene son mezunlarını vererek tarihin tozlu sayfaları arasına karışan ve artık tabelasını bile görmenin zor olduğu eski  adı ile Arifiye Öğretmen Okulunda dün bir araya geldiler.Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları derneğinin organize ettiği, yıllardır istikrarlı ve organize bir şekilde devam ettirilen mezunlar buluşmasına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da katıldı.

Ülkemizin dört bir yanından farklı kariyerlere sahip olmuş mezunların ve okulda görev yapmış öğretmenlerin de katıldığı buluşmada okulun konferans salonunda yapılan konuşmalar ile okulda yaşanmış hatıralar tekrar yad edildi.

Aynı okuldan mezun olan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu misafirlere ev sahipliği yaparken ayrıca bir hoş geldiniz konuşmasıda yaptı.

Okul bahçesinde yapılan sohbetler,kültürel etkinlikler ve yemekhanede birlikte yenen yemek sonrası mezunlar farklı mekanlarda buluşmalar ie dağıldılar.
Arifiye Öğretmen Okulları Dernek Başkanı Ahmet Acar ve yönetim kurulu buluşmaya katılan mezunlar ve misafirler ile yakından ilgilendiler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın