AB Projesi TELESEICT Türkiye Workshop Haftası Başladı

Sakarya Üniversitesi’nin direktörlüğünde 10 Avrupa ülkesi ile ortaklaşa düzenlenecek olan ‘özel eğitimde bilgi iletişim teknolojilerinin kullanımı’ konulu AB projesinin Türkiye ayağı başladı. Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kaya’nın koordinatörlüğünü yaptığı projenin açılışı 1 Temmuz Cumartesi günü başladı. Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen […]

 AB Projesi TELESEICT Türkiye Workshop Haftası Başladı

03.07.2017 - 12:36

Güncelleme : 03.07.2017 - 12:36

Sakarya Üniversitesi’nin direktörlüğünde 10 Avrupa ülkesi ile ortaklaşa düzenlenecek olan ‘özel eğitimde bilgi iletişim teknolojilerinin kullanımı’ konulu AB projesinin Türkiye ayağı başladı.

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kaya’nın koordinatörlüğünü yaptığı projenin açılışı 1 Temmuz Cumartesi günü başladı. Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen çalıştay, 10 Avrupa ülkesinden 20 öğretim üyesi ve 40 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi. 10 gün boyunca sürecek çalıştayda, katılımcı Avrupa ülkelerinin bilgi teknolojileri kullanımı ve özel eğitime tabi olan öğrencilerde bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanılması konulu yoğun oturumlar gerçekleştirilecek.

Projede ayrıca Türkiye, Sakarya ve Sakarya Üniversitesi’nin tanıtımlarına yer verilen etkinlikler düzenlenecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın