Arifiye Ak Gençlik Performansı İle İl Genelinde1.Sırada

Arifiye Ak Parti Gençlik Kolları yaptığı çalışmalar ile Haziran ayı performans değerlendirmelerinde Sakarya’da 1.Sırayı ülke genelinde de 919 ilçe arasında 15.sırada yer aldı. Ak Parti İlçe gençlik Koları Başkanı Ahmet Can Tanç yaptığı açıklama ile; ”Haziran ayı Teşkilat Performans Sistemi Sonucumuz 100 tam puan . İlimizde 16 ilçe arasında 1. ve Türkiye geneli 919 ilçe […]

 Arifiye Ak Gençlik Performansı İle İl Genelinde1.Sırada

05.07.2017 - 12:16

Güncelleme : 05.07.2017 - 12:16

Arifiye Ak Parti Gençlik Kolları yaptığı çalışmalar ile Haziran ayı performans değerlendirmelerinde Sakarya’da 1.Sırayı ülke genelinde de 919 ilçe arasında 15.sırada yer aldı.

Ak Parti İlçe gençlik Koları Başkanı Ahmet Can Tanç yaptığı açıklama ile;

”Haziran ayı Teşkilat Performans Sistemi Sonucumuz 100 tam puan . İlimizde 16 ilçe arasında 1. ve Türkiye geneli 919 ilçe arasında 15. sıradayız. Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları olarak başarımızın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman bir ekip olarak elimizden gelenin daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Biz gençlik olarak gücümüzü Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ DAN alıyoruz ve bu sevdayı biz Liderimiz ile birlikte yaşıyoruz.Makama ve mevkiye önem vermeden bir gönül incitmeden yolumuza devam ediyoruz.Gençliğine bu kadar değer veren , güvenen bir Lidere sahibiz ve biz de gençlik olarak her zaman Liderimizin ve davamızın peşindeyiz. Sonuna kadar da yanında peşinde olmaya devam edeceğiz. Biz Akgençlik olarak hak ve batıl mücadelesinde haktan yana , adalettten yana , mağdurdan yana , mazlumdan yana , müslümandan yana olduğumuzu göstermek için buradayız.
Recep Tayyip ERDOĞAN izinden yolumuza devam etmeyi sonuna sürdüreceğiz.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın