Ege Kimya A.Ş. ve 1.O.S.B. Müdürlüğünü ziyaret ettiler

Kaymakamımız Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanımız  İsmail Karakullukçu İlçemizde bulunan Ege Kimya A.Ş. Fabrikasına ve Sakarya 1. O.S.B. Müdürlüğüne iade-i ziyaretlerde bulundular. İlk olarak Ege Kimya A.Ş. Fabrikasını ziyaret eden Kaymakamımız ve Arifiye Belediye Başkanımızı Fabrika Direktörü Oğuz Özdil ve İdari İşler Müdürü Ahmet Saim Yaşar tarafından karşılanarak ,fabrikanın genel durumu hakkında bilgi verildi. […]

 Ege Kimya A.Ş. ve 1.O.S.B. Müdürlüğünü ziyaret ettiler

07.07.2017 - 12:24

Güncelleme : 07.07.2017 - 12:24

Kaymakamımız Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanımız  İsmail Karakullukçu İlçemizde bulunan Ege Kimya A.Ş. Fabrikasına ve Sakarya 1. O.S.B. Müdürlüğüne iade-i ziyaretlerde bulundular.

İlk olarak Ege Kimya A.Ş. Fabrikasını ziyaret eden Kaymakamımız ve Arifiye Belediye Başkanımızı Fabrika Direktörü Oğuz Özdil ve İdari İşler Müdürü Ahmet Saim Yaşar tarafından karşılanarak ,fabrikanın genel durumu hakkında bilgi verildi.

Daha sonra Sakarya 1.OSB Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Kaymakamımız ve Arifiye Belediye Başkanımız burada Yönetim Kurulu Başkan V. Mustafa Kösemusul ve 1.OSB Müdürü Ahmet Çubuk tarafından karşılandı ve OSB Müdürü Ahmet Çubuk tarafından 1.OSB Müdürlüğü’nün çalışmaları ve yeni yatırımlar hakkında bilgi verildi.

Kaymakamımız yapmış olduğu ziyaretlerde gösterilmiş olan misafirperverlikten dolayı yetkililere teşekkür etti ve kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın