OTOKAR’DAN BEKİR ÖZTUNÇ’A MUHTEŞEM VEDA

İlçemiz sakinlerinden ve OTOKAR A.Ş AR-GE  bölümü çalışanlarından Bekir Öztünç uzun yıllardan beri devam ettirdiği çalışma hayatını emekllikle sonlandırdı. Bekir Öztunç’un emekli, olması dolayısı ile mesai arkadaşları bir veda yemeği düzenledi. Quyiz tesislerinde gerçekleştirilen veda yemeğine OTOKAR AR-GE Şefleri, Mühendisler,Grup liderleri ve Çalışanlar  katıldı. Çevresinde güzel sesi ile de tanınan Bekir Öztunç veda yemeğindede arkadaşlarına […]

 OTOKAR’DAN BEKİR ÖZTUNÇ’A MUHTEŞEM VEDA

07.07.2017 - 19:52

Güncelleme : 07.07.2017 - 19:52

İlçemiz sakinlerinden ve OTOKAR A.Ş AR-GE  bölümü çalışanlarından Bekir Öztünç uzun yıllardan beri devam ettirdiği çalışma hayatını emekllikle sonlandırdı.

Bekir Öztunç’un emekli, olması dolayısı ile mesai arkadaşları bir veda yemeği düzenledi.

Quyiz tesislerinde gerçekleştirilen veda yemeğine OTOKAR AR-GE Şefleri, Mühendisler,Grup liderleri ve Çalışanlar  katıldı.

Çevresinde güzel sesi ile de tanınan Bekir Öztunç veda yemeğindede arkadaşlarına son fasıl yaptı.

Yaptığı çalışmalarıdan dolayı kendisine plaket takdimi yapılan Öztunç’a çeşitli hediyelerinde verildiği veda yemeğinde,mesai arkadaşları sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile Bekir Öztunç’u yeni bir hayat yolculuğuna doğru uğurladılar.

‘OTOKAR AR-GE Şefi Mühendisi Gurup lideri ve Çalışanları hep beraber omuz omuza hayatında mutluluklar dileriz Bekir Öztunç abi . Bir fasıl da benden bu son fasildi eyy ömrüm nasıl gecersen geç’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın