Arifiye Mezunları Acartürk Ailesinin mutlu gününde buluştu

Arifiye Öğretmen Okulu 1982 Mezunu, Sakarya Barosu Eski Başkanı, Avukat Alirıza Acartürk’ün oğlu Alperen’in  düğününde Arifiye Mezunları Acartürk ailesini yalnız bırakmadı. Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları buluşması ile  ortaokulda başlayan arkadaşlıklarını 40 yılı aşkın süredir devam ettiren mezunlarından,ilimizin ve ilçemiz Arifiye’nin  tanınmış isimlerinden  olan Avukat Alirıza Acartürk ve Nuriye Acartürk’ün,Avukat oğlu Alperen ile Galericiler Odası Başkanı […]

 Arifiye Mezunları Acartürk Ailesinin mutlu gününde buluştu

09.07.2017 - 16:31

Güncelleme : 09.07.2017 - 19:03

Arifiye Öğretmen Okulu 1982 Mezunu, Sakarya Barosu Eski Başkanı, Avukat Alirıza Acartürk’ün oğlu Alperen’in  düğününde Arifiye Mezunları Acartürk ailesini yalnız bırakmadı.

Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları buluşması ile  ortaokulda başlayan arkadaşlıklarını 40 yılı aşkın süredir devam ettiren mezunlarından,ilimizin ve ilçemiz Arifiye’nin  tanınmış isimlerinden  olan Avukat Alirıza Acartürk ve Nuriye Acartürk’ün,Avukat oğlu Alperen ile Galericiler Odası Başkanı Hakan Sahip ve Sevda Sahip’in Fizyoterapist kızları Özge Nur, dün akşam Serdivan Bahçelievler Mahallesi’ndeki Şehri Mahal Düğün Salonu’nda muhteşem bir katılımla dünyaevine girdi.

Nikahı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar kıydı.

Sakarya Şehri Mahal Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün törenine tüm Sakarya aktı.

Dört bir yandan düğüne gelen Arifiye Mezunlarıda bu mutlu gününde Acartürk ve Sahip ailesinin yanlarında oldular.

Alirıza Acartürk ve Hakan Sahip  aileleri  Alperen ve Özge Nur’un düğün cemiyetinde tüm şehri buluşturmanın huzur yorgunluğu içerisinde evlatlarının tatlı mutluluğunu yaşadılar.

Acartürk ve Sahip ailelerinin mutlu gününe Milletvekilleri,Belediye Başkanları,Kamu Yöneticileri,Bürokratlar,Oda Başkanları,STK Yöneticileri ve çok sayıda sevenleri katıldı.

 

 


Arifiye Mezunu olan Alirıza Acartük beyi ve Aileleri tebrik ediyor, genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın