Güzel yazı yazma sanatının incelikleri Atölye’de

Liseli öğrencilerin yaz aylarında kendilerini geliştirmelerine imkân tanıyan Genç Atölye’de dersler devam ediyor. Gençler Kaligrafi dersleriyle güzel yazı yazma sanatının inceliklerini uygulamalı olarak öğreniyorlar. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Başkanlığı tarafından düzenlenen Genç Atölye’de eğitimler devam ediyor. Lise öğrencilerinin teorik ve pratik içerikli eğitim aldıkları derslere, SAMEK Eğitim ve Gençlik Merkezi, Ofis Sanat […]

 Güzel yazı yazma sanatının incelikleri Atölye’de

09.07.2017 - 18:15

Güncelleme : 09.07.2017 - 18:15

Liseli öğrencilerin yaz aylarında kendilerini geliştirmelerine imkân tanıyan Genç Atölye’de dersler devam ediyor. Gençler Kaligrafi dersleriyle güzel yazı yazma sanatının inceliklerini uygulamalı olarak öğreniyorlar.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Başkanlığı tarafından düzenlenen Genç Atölye’de eğitimler devam ediyor. Lise öğrencilerinin teorik ve pratik içerikli eğitim aldıkları derslere, SAMEK Eğitim ve Gençlik Merkezi, Ofis Sanat Merkezi, Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi ev sahipliği yapıyor. Kaligrafi Eğitmeni Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Öğr. Gör. Emrah Yücel, Genç Atölye’de Kaligrafi derslerinde öncelikli amaçlarının eğlenerek öğrenmek olduğunu belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın