Türkiye Cami Ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Yönetimi Valiyi Ziyaret Etti

Türkiye Cami Ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu ‘nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Valilik makamında gerçekleştirilen ziyaret samimi bir havada geçerken, Başkan Kıyak, federasyonun faaliyet ve çalışmaları hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgi verdi. Camilerin inancımızın tesis edildiği mekânlar olduğunu, bir yerde minare varsa, ezanlar […]

 Türkiye Cami Ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Yönetimi Valiyi Ziyaret Etti

10.07.2017 - 14:23

Güncelleme : 10.07.2017 - 14:23

Türkiye Cami Ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu ‘nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Valilik makamında gerçekleştirilen ziyaret samimi bir havada geçerken, Başkan Kıyak, federasyonun faaliyet ve çalışmaları hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgi verdi.

Camilerin inancımızın tesis edildiği mekânlar olduğunu, bir yerde minare varsa, ezanlar okunuyorsa oranın da bizim memleketimiz sayıldığını vurgulayan Vali Balkanlıoğlu, Federasyon Başkanı Kıyak ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın