Türkiye Off Road Şampiyonası 3. Etap Yarışları İlimizde Gerçekleştirildi

54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Türkiye Off Road Şampiyonası” 3. ayak yarışları, ilimiz Korucuk Mevkiinde yapıldı. Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun da izlediği ve 7 etaptan oluşan yarışlar, 8-9 Temmuz tarihlerinde Aşırlar ve Salmanlı köyünde bulunan trafiğe kapalı alandaki özel parkurda düzenlendi. […]

 Türkiye Off Road Şampiyonası 3. Etap Yarışları İlimizde Gerçekleştirildi

10.07.2017 - 13:33

Güncelleme : 10.07.2017 - 13:33

54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Türkiye Off Road Şampiyonası” 3. ayak yarışları, ilimiz Korucuk Mevkiinde yapıldı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun da izlediği ve 7 etaptan oluşan yarışlar, 8-9 Temmuz tarihlerinde Aşırlar ve Salmanlı köyünde bulunan trafiğe kapalı alandaki özel parkurda düzenlendi.
İlk gün Muhammed Fatih Safitürk, 2. gün ise 15 Temmuz Şehitleri etabında toplam 24 aracın yarıştığı kıyasıya mücadele, izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Yarışmaya katılan araçları inceleyerek bilgi alan ve tüm katılımcılara başarılar dileyen Vali Balkanlıoğlu, yarışmayı büyük bir heyecan içerisinde takip ettiklerini belirtip, bu tür organizasyonların ilimizin tanıtımı açısından da büyük önem taşıdığını ifade etti.

Yarışların yapıldığı alanda bulunan AFAD standını da gezen ve arama-kurtarma malzemeleri ile araçlarını inceleyen Vali Balkanlıoğlu, İl AFAD Müdürü Hüseyin KAŞKAŞ’tan çalışmalar hakkında bilgi alarak başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın