15 Temmuz Şehidleri ve şehidlerimiz ilçemizde de yad edildi

15 Temmuz etkinlikleri kapsamında bugün başlayan program çerçevesinde Serdivan Şehitliğinde düzenlenen törenle tüm Şehitlerimiz okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla yâd  edildi. Daha sonra Adapazarı/Yorgalar Mezarlığındaki Şehitlerimizin kabri ziyaret edilerek, burada da tüm Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Bugün yine aynı program çerçevesinde ilçemizde bulunan şehidlerimizde ziyaret edildi. İlçemiz Hanlı Mezarlığında kabri […]

 15 Temmuz Şehidleri ve şehidlerimiz ilçemizde de yad edildi

11.07.2017 - 14:03

Güncelleme : 11.07.2017 - 15:09

15 Temmuz etkinlikleri kapsamında bugün başlayan program çerçevesinde Serdivan Şehitliğinde düzenlenen törenle tüm Şehitlerimiz okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla yâd  edildi.

Daha sonra Adapazarı/Yorgalar Mezarlığındaki Şehitlerimizin kabri ziyaret edilerek, burada da tüm Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Bugün yine aynı program çerçevesinde ilçemizde bulunan şehidlerimizde ziyaret edildi.

İlçemiz Hanlı Mezarlığında kabri bulunan 15 Temmuz şehidlerimizden Özel Harekat Polisi Serdar Gökbayrak’ın  ve  Neviye Mezarlığında bulunan Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ve şehidlerimizin kabri başında okunan Kuran-Kerimler ve dualarla tüm şehidlerimizn ruhlarına bir defa daha dualar edilerek yad edildiler.

15 Temmuz şehidlerimizi ve tüm şehidlerimizi kabirleri başında yad etme etkinliğine Valimiz İrfan Balkanlıoğlu,Milletvekillerimiz Mustafa İsen,Ali İhsan Yavuz,Recep Uncuoğlu,Ayhan Sefer Üstün,Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,Jandarma Alay Komutanı Emin Dursun,Aile ve Sosyal Politakalar İl Müdürü Mutlu Işıksu,Kaymakamımız Adem Yazıcı,Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş,Kamu Yöneticileri,Bürokratlar,STK  Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın