Çok Sevdiği Ablasını kaybetti

Arifiye Sarıssu’da ikamet eden Arifiye Öğretmen Lisise Mezunu,Arifiye Öğretmen Okulu Mezunlar Derneği Eski yöneticilerinden Gül Aygün uzun zamandan beri hasta olan ve yakından ilgilendiği ablası Hatice Vildan DEMİR’i kaybetti. Gül Aygün ablasının vefat haberini sosyal medya hesabından, ”Vildani sabah 8.30 itibariyle kaybettim. 7 aylık süreç. Hayat filmin sonuna geldik. Rabbim anneme kavuşturdu. Mekanın cennet olsun.” […]

 Çok Sevdiği Ablasını kaybetti

11.07.2017 - 12:22

Güncelleme : 11.07.2017 - 15:27

Arifiye Sarıssu’da ikamet eden Arifiye Öğretmen Lisise Mezunu,Arifiye Öğretmen Okulu Mezunlar Derneği Eski yöneticilerinden Gül Aygün uzun zamandan beri hasta olan ve yakından ilgilendiği ablası Hatice Vildan DEMİR’i kaybetti.

Gül Aygün ablasının vefat haberini sosyal medya hesabından,

”Vildani sabah 8.30 itibariyle kaybettim. 7 aylık süreç. Hayat filmin sonuna geldik. Rabbim anneme kavuşturdu. Mekanın cennet olsun.” mesajı ile duyurdu.

Merhumenin Cenazesi 12 Temmuz Çarşamba günü Arifiye’de ki hanesinde helallik alındıktan sonra öğlen namazına müteakip Hacımercan köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Hacımercan köyü aile mezarlığına defnedilecektir.

 

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunu Gül Aygün’e kederli ailesine,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın