Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel’den veda ziyareti

Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun yaz kararnamesi ile Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Mehmet Özel,  Kaymakamımız Adem Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Başsavcımız veda ziyaretinde; Sakarya’nın gerçekten güzel bir şehir olduğunu, kısa süreli görevinde birlikte çalışmanın kendisine onur verdiğini, kısa sürede İlimizde güzel dostluklar edindiğini, görevi boyunca İlimizde bulunmaktan memnun kaldığını dile […]

 Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel’den veda ziyareti

11.07.2017 - 15:04

Güncelleme : 11.07.2017 - 15:04

Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun yaz kararnamesi ile Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Mehmet Özel,  Kaymakamımız Adem Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu.

Başsavcımız veda ziyaretinde; Sakarya’nın gerçekten güzel bir şehir olduğunu, kısa süreli görevinde birlikte çalışmanın kendisine onur verdiğini, kısa sürede İlimizde güzel dostluklar edindiğini, görevi boyunca İlimizde bulunmaktan memnun kaldığını dile getirdi.

Kaymakamımız kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; Sayın Başsavcımızın kısa süreli görevinde Sakarya’da önemli görevler ifa ettiğini, Sakarya’mızın kalbinde önemli yer kazandığını, kendisinin asla unutulmayacağını, kendisiyle başka yer ve görevlerde de çalışmaktan onur duyacağını dile getirdi. Yeni görevinde ve çalışmalarında kendisine ailesiyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diledi ve Sayın Başsavcımıza anı olarak tablo hediye etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın