BARODAN VALİ BALKANLIOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan ve Yönetim Kurulu üyeleri Ordu Valisi iken ilimize atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Kazan, Başkan Yardımcısı Av. Ahmet Ziya Akar, Genel Sekreter Av. Fatih Birkan, Sayman Av. Osman Ayar, Av. Talha Toçoğlu, Av. Ümit Fırtın ve Av. Nurullah Fatih Şentürk’ün hazır bulunduğu […]

 BARODAN VALİ BALKANLIOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

12.07.2017 - 13:13

Güncelleme : 12.07.2017 - 13:13

Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan ve Yönetim Kurulu üyeleri Ordu Valisi iken ilimize atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Başkan Kazan, Başkan Yardımcısı Av. Ahmet Ziya Akar, Genel Sekreter Av. Fatih Birkan, Sayman Av. Osman Ayar, Av. Talha Toçoğlu, Av. Ümit Fırtın ve Av. Nurullah Fatih Şentürk’ün hazır bulunduğu ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Kazan hukukçu bir valinin ilimizde görev yapıyor olmasından dolayı ayrıca memnuniyet duyduğunu ifade etti.
İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Ordu Valisi iken özellikle turizm alanında Ordu’ya büyük katkı sağlamış olan Vali İrfan Balkanlıoğlu için “Hem bir hukukçu olarak hem de basından takip ettiğimiz kadarıyla ilimiz doğasının korunması ve bu yönde atılacak adımlarla turizm alanında büyük katkılar sağlayacağına inandığımız valimize başarılar diliyoruz. Sakarya Barosu olarak ilimizin doğasına gelişimine katkı sağlayacağına inandığımız çalışmalara destek vermeye hazırız” şeklinde konuşan Başkan Kazan, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na başarılar diledi.
Vali Balkanlıoğlu ise bu nazik ziyaretleri için memnuniyetini dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın