Arifiye Belediyesi Demokrasi meydanında hizmette

Arifiye Belediyesi Demokrasi Meydanında “15 Temmuz Destanı” anma etkinlikleri çerçevesinde Demokrasi Meydanında kurduğu çadırlar ve nöbet için gelen vatandaşlara yaptığı ikramlar ile hizmete devam ediyor. Arifiye Belediyesi ikram çadırında Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu görevliler ile  birlikte vatandaşlara yapılan ikramların dağıtımına da katılıyor. Demokrasi Meydanında İkram çadırına Aile ve Sosyal Politikalra İl Müdür Mutlu Işıksu ile […]

 Arifiye Belediyesi Demokrasi meydanında hizmette

13.07.2017 - 16:16

Güncelleme : 13.07.2017 - 16:16

Arifiye Belediyesi Demokrasi Meydanında “15 Temmuz Destanı” anma etkinlikleri çerçevesinde Demokrasi Meydanında kurduğu çadırlar ve nöbet için gelen vatandaşlara yaptığı ikramlar ile hizmete devam ediyor.
Arifiye Belediyesi ikram çadırında Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu görevliler ile  birlikte vatandaşlara yapılan ikramların dağıtımına da katılıyor.

Demokrasi Meydanında İkram çadırına Aile ve Sosyal Politikalra İl Müdür Mutlu Işıksu ile Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Rami Murat Topuz’da katıldı.
Ak Parti Arifiye İlçe yöneticileri ve Belediye Meclis üyeleri  Veysel Ünlü,Ali Başar,Murat Topal, İhsan Turan, Ahmet Erol Cin, Mehmet Erhan Çetin,Cesim Çelik’te Demokrasi Çadırını boş bırakmıyorlar…

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın