Vali Balkanlıoğlu’na 54 numaralı forma hediye edildi

Sakaryaspor Başkanı Av. İsmail Gürses yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Takımın son durumu hakkında bilgi veren Başkan Gürses, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyonluğa oynayacaklarını belirterek Vali Balkanlıoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu 54 numaralı formayı hediye etti. Sakaryaspor’un geçen yılki şampiyonluğunu kutladığını ve Sakaryaspor’un bir […]

 Vali Balkanlıoğlu’na 54 numaralı forma hediye edildi

13.07.2017 - 12:42

Güncelleme : 13.07.2017 - 12:43

Sakaryaspor Başkanı Av. İsmail Gürses yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Takımın son durumu hakkında bilgi veren Başkan Gürses, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyonluğa oynayacaklarını belirterek Vali Balkanlıoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu 54 numaralı formayı hediye etti.

Sakaryaspor’un geçen yılki şampiyonluğunu kutladığını ve Sakaryaspor’un bir taraftar daha kazandığını belirten Vali Balkanlıoğlu, hediye edilen forma için de Başkan Gürses ve yöneticilere teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın