Arifiye’liler Şehir Hastanesini İstiyor

Milletvekillerimiz Ayhan Sefer Üstün ve Rcep Uncuoğlu’nun ilimize yapılacak olan Şehir Hastanesi ile ilgili yer konusunda yapılan son açıklamalara Arfiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı bir açıklama ile cevap verdi. İlgili Haber 10 KASIM’DA ÖNEMLİ MESAJLAR… Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçını açıklaması; ‘1000 Yataklı Hastane konusunda Arifiye Muhtarlar derneği olarak 6 Haziran 2017 tarihinde […]

 Arifiye’liler Şehir Hastanesini İstiyor

15.07.2017 - 12:18

Güncelleme : 15.07.2017 - 12:18

Milletvekillerimiz Ayhan Sefer Üstün ve Rcep Uncuoğlu’nun ilimize yapılacak olan Şehir Hastanesi ile ilgili yer konusunda yapılan son açıklamalara Arfiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı bir açıklama ile cevap verdi.

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçını açıklaması;

‘1000 Yataklı Hastane konusunda Arifiye Muhtarlar derneği olarak 6 Haziran 2017 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımıza,Başbakanımıza,Sakaryamızın Tüm vekillerine iktidar muhlefet Ayrım yapmaksızın Hastanenin Arifiye ilçesine yapılması için tüm yazışmalarımızı yaptık.Ayrıca Arifiye muhtarlar derneği olarak Hastanenin İlçemizde yapılması için basın açıklaması yaptık.
Karar verilme aşamasında olan hastanemizin ilçemizde yapılması için üzerimize düşen her şeyi 24 mahalle Muhtarı adına yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.
Kamuoyuna saygıyla sunarız.’
Ahmet Kaymakçı
Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın