TÜMSİAD İşadamlarını Almanya’ya götürecek.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi, 11–15 Eylül 2017 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan Drinktec Fuarı ve iş gezisine katılacak. 4 gün sürecek olan Drinktec (Uluslararası İçecek ve Gıda Teknolojileri) Fuarına TÜMSİAD üyesi iş adamları katılabilecek. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, gıda sektörüne ilişkin uluslararası içeceklerde kullanılan gıda malzemeleri ve ambalajlama fuarında; dolum […]

 TÜMSİAD İşadamlarını Almanya’ya götürecek.

16.07.2017 - 15:26

Güncelleme : 16.07.2017 - 15:26

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi, 11–15 Eylül 2017 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan Drinktec Fuarı ve iş gezisine katılacak.
4 gün sürecek olan Drinktec (Uluslararası İçecek ve Gıda Teknolojileri) Fuarına TÜMSİAD üyesi iş adamları katılabilecek.
TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, gıda sektörüne ilişkin uluslararası içeceklerde kullanılan gıda malzemeleri ve ambalajlama fuarında; dolum tesisleri, hammaddeler, katkı maddeleri, bilişim teknolojisi hizmetleri, enerji mühendisliği, paketleme malzemeleri, yiyecek-içecek ihtiyaç malzemeleri, Laboratuvar ekipmanları, su temini, paketleme teknolojisi, işleme otomasyonu, içecek üretimi, paketleme makinaları, taşıma ekipmanları gibi materyallerin sergileneceğini belirtti.
Başkan Ölmez 11-15 Eylül tarihlerindeki Drinktec Münih Fuarı ve iş gezisine TÜMSİAD üyesi işadamlarıyla birlikte katılacaklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın