Arifiye’mizin Şehit Ailelerine ve Gazilere Ziyaretler devam ediyor

Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın J.Yzb.Hamit Gençay Taşdemir ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Şevket İlhan ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyorlar… Bu kapsamda 16 Temmuz 2016 yılında İstanbul İlinde Şehit düşen Özel Harekât Polisi Serdar Gökbayrak’ın eşi Necla Gökbayrak ve ailesine, 2000 […]

 Arifiye’mizin Şehit Ailelerine ve Gazilere Ziyaretler devam ediyor

17.07.2017 - 19:17

Güncelleme : 17.07.2017 - 19:17

Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın J.Yzb.Hamit Gençay Taşdemir ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Şevket İlhan ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyorlar…

Bu kapsamda 16 Temmuz 2016 yılında İstanbul İlinde Şehit düşen Özel Harekât Polisi Serdar Gökbayrak’ın eşi Necla Gökbayrak ve ailesine, 2000 yılında Tunceli İlinde şehit olan Barış Kaplan’ın babası Sakarya Harp. Mal. Gaz. Şeh. Dul ve Y. Dern. Başkanı Hayrettin Kaplan ve ailesine ziyaretlerde bulundular.

Sayın Kaymakamımız ziyaretlerde yaptığı konuşmada; “ Devletimizin birliği ve bütünlüğü için, bu toprakların vatan olarak bize miras kalması için, al bayrağımızın dalgalanabilmesi için şehit ve gazilerimizin yapmış oldukları fedakârlıklar bizim için son derece önemli.

Bu vesileyle bugün burada, başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere geçmişten bugüne milli birliğimiz, bütünlüğümüz ve demokrasimiz için kahramanca mücadele verirken yaşamını yitiren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz. “ dedi.

Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın