Toyota Türkiye ve Sepaş Enerji Heyeti Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

Toyota Türkiye Genel Müdürü ve Ceo’su Hiroshi Kato, Genel Müdür Yardımcısı Necdet Şentürk ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu İbrahim Barlı ile Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar ve Pazarlama Müdürü Oya Seçkiner, Vali irfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik etti. Toyota’nın ilimizdeki üretim ve ihracatı ile ilgili Vali Balkanlıoğlu’na bilgiler veren Genel Müdür Kato, Üretim ve […]

 Toyota Türkiye ve Sepaş Enerji Heyeti Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

18.07.2017 - 14:52

Güncelleme : 18.07.2017 - 14:52

Toyota Türkiye Genel Müdürü ve Ceo’su Hiroshi Kato, Genel Müdür Yardımcısı Necdet Şentürk ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu İbrahim Barlı ile Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar ve Pazarlama Müdürü Oya Seçkiner, Vali irfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Toyota’nın ilimizdeki üretim ve ihracatı ile ilgili Vali Balkanlıoğlu’na bilgiler veren Genel Müdür Kato, Üretim ve istihdamı arttırmak için çalıştıklarını belirterek ilimizdeki yatırımlar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Başta ev kullanıcıları olmak üzere, ticarethaneler ve sanayi kuruluşları dâhil ülkemizdeki tüm elektrik kullanıcılarına hizmet sağladıklarını belirterek şirketin faaliyetleri hakkında bilgi veren Genel Müdür Safar, Vali Balkanlıoğlu’na yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İlimizin ve ülkemizin kalkınması için üretim, yatırım ve istihdam sağlayan herkese devletin kapısının açık ve desteğinin de büyük olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu ise, her iki şirket yöneticisine de ziyaretleri için teşekkür edip başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın