Cami ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonundan İl Milli Eğitim’e Anlamlı Ziyaret

Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, dernek yöneticileriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti. Derneğin yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri ile gençlik konseyi yöneticilerinin de katıldığı ziyarette TCKKDF Genel Başkanı Kıyak, faaliyetleri hakkında bilgiler verirken, eğitimin her zaman içinde ve destekçisi olduklarını belirtti. Ziyaretten büyük memnunluk […]

 Cami ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonundan İl Milli Eğitim’e Anlamlı Ziyaret

20.07.2017 - 12:49

Güncelleme : 20.07.2017 - 12:49

Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, dernek yöneticileriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti.

Derneğin yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri ile gençlik konseyi yöneticilerinin de katıldığı ziyarette TCKKDF Genel Başkanı Kıyak, faaliyetleri hakkında bilgiler verirken, eğitimin her zaman içinde ve destekçisi olduklarını belirtti.

Ziyaretten büyük memnunluk duyan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, böylesine kutsal bir görevi yerine getiren tüm dernek yöneticilerine teşekkür ederken, ilimizin okul ihtiyaçları konusunda hayırsever vatandaşlarımızdan destek beklediklerini söyledi.

Ziyarette Töre’ye Kur’an-ı Kerim hediye eden Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, cami yaptırmak kadar okul yaptırmanın da dinimizde büyük sevap sayılan hayır işlerinden olduğunu ifade ederek, hayırsever vatandaşlarımıza okul yaptırmaları konusunda tavsiyelerde bulunacaklarını vurguladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın